Číslo položky: 12575
Podzimní krajina
popis: Olej na plátně, rozměr 28 x 44 cm, datováno 1945, rám poškozen. Kvalitní malba.
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
37 000 Kč
37 000 Kč
31 000,00 Kč |
26 000,00 Kč |
24 000,00 Kč |
22 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |