Číslo položky: 12463
Krajina s říčkou
popis: Olej na lepence, rozměr 35 x 50 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
3 800 Kč
3 800 Kč
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 600,00 Kč |
1 900,00 Kč |