Číslo položky: 5825
Lesní potok
popis: Olej na lepence, rozměr 66 x 98 cm, signováno vlevo dole azbukou ХОPЯК
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
20.02.2018 19:05