Číslo položky: 12312
Před bouří po žních
popis: Akvarel + uhel, rozměry: 46 x 61 cm, nově rámováno, plexisklo antireflexní Plexiglas GALLERY
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
2 600 Kč
2 600 Kč
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |
800,00 Kč |