Číslo položky: 5823
Světice
popis: Olej na plátně, rozměr 84,5 x 74, signováno vpravo dole Jos. Svoboda 34
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
20.02.2018 18:30