Číslo položky: 12372
Chryzantémy
popis: Olej na plátně, rozměry: 40 x 60 cm. Plátno zvlněné.
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
07.04.2021 19:26
1 800,00 Kč | 7.4.2021 19:13:13 |