Číslo položky: 11987
Břízky u cesty
popis: Olej na plátně, rozměr 48 x 66 cm, plátno zvlněno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
06.04.2021 20:52
1 000,00 Kč |
4.4.2021 15:06:41