Číslo položky: 5677
Rybníček
popis: Olej na lepence, rozměr ve výřezu 12 x 16,5, signováno vlevo dole Al - Tužinský, zaskleno
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
600 Kč
600 Kč
13.12.2017 22:00
600,00 Kč | 9.11.2017 16:20:32 |