Číslo položky: 12315
Belveder
popis: Akvarel, rozměry: 54 x 41 cm, nově rámováno, plexisklo antireflexní Plexiglas GALLERY
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |