Číslo položky: 12311
Hradčany
popis: Akvarel + uhel, rozměry: 55 x 42 cm, nově rámováno, plexisklo antireflexní Plexiglas GALLERY
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
2 400 Kč
2 400 Kč
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |