Číslo položky: 12308
Horská bystřina
popis: Olej na dřevě, rozměry: 20,5 x 31,5 cm . Rozměry včetně rámu: 43 x 53 cm. Původní rám restaurovaný, zlaceno plátkovým zlatem. Malba odborně vyčištěna.
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč
06.04.2021 19:14