Číslo položky: 12070
Soutěžní návrh na sochu sv. Václava
popis: Patinovaný bronz, mramorový sokl, výška se soklem 51,5 cm, šířka soklu 33,5 cm, hloubka soklu 15,5 cm, datace 1894. Signováno: Značeno vpravo na plintě “Model Bohuslav Schnirch”, vlevo na plintě “Lil Franta Anýž”. Vzácná varianta se svatozáří. Výborný stav.
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
103 000 Kč
103 000 Kč
53 000,00 Kč |
52 000,00 Kč |
46 000,00 Kč |
44 000,00 Kč |
42 000,00 Kč |
41 000,00 Kč |
34 000,00 Kč |
32 000,00 Kč |
30 000,00 Kč |
28 000,00 Kč |
26 000,00 Kč |
22 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |