Číslo položky: 12060
Kostel
popis: Olej na plátně, rozměry : 41 x 33,5 cm, datováno rok 49
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
20 000 Kč
26 000 Kč
26 000 Kč
26 000,00 Kč |
25 000,00 Kč |
23 000,00 Kč |
21 000,00 Kč |