Číslo položky: 12304
Tři postavy
popis: Akvarel na papíru, rozměry: 50 x 69 cm. Rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
3 700 Kč
3 700 Kč
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |