Číslo položky: 5676
Brána do zámku
popis: Olej na plátně, rozměr 26 x 34 cm, poškozeno
Vyvolávací cena:
300 Kč
300 Kč
300 Kč
300 Kč
13.12.2017 19:25
300,00 Kč | 12.12.2017 20:49:10 |