Číslo položky: 5675
Městská ulička
popis: Pero + akvarel, rozměr ve výřezu 20 x 30 cm, signováno vlevo dole Ježek A. , zaskleno
Vyvolávací cena:
700 Kč
700 Kč
900 Kč
900 Kč