Číslo položky: 5656
Tři psi
popis: Email na papíru, rozměr ve výřezu 18,5 x 24 cm, signováno vpravo nahoře Motl 62, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč