Číslo položky: 11916
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 65 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
3 100 Kč
3 100 Kč
3 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |