Číslo položky: 11725
Na houpačce - Publikováno v roce 1899
popis: Olej na plátně, rozměry malby : 21 x 52 cm, nesignováno, darováno přímo Hynaisem příteli Dr. Michalovi. Původní rám, viz. příloha. K obrazu bude přiložen písemný posudek od naší přední historičky umění PhDr. Šárky Leubnerové, autorky monografie : Vojtech Hynais 1854 - 1925. Obraz včetně rámu, publikován ve Světozoru v roce 1899
Vyvolávací cena:
55 000 Kč
55 000 Kč
400 000 Kč
400 000 Kč
190 000,00 Kč |
180 000,00 Kč |
160 000,00 Kč |
150 000,00 Kč |