Číslo položky: 11391
Starý Slovák
popis: Olej na plátně, rozměry : 83 x 69 cm, datováno 1949, malba poškozena
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
4 100 Kč
4 100 Kč
4 000,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |