Zpět na aukce Nesignováno .
Moje sledované obrazy Krávy a pasáčci u vody
popis: Olej na dřevě, rozměry : 18 x 24,5 cm, původní dobový rám, mírně poškozeno, parketáž
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 000 Kč