Zpět na aukce Nesignováno .
Moje sledované obrazy Portrét muže ve slaměném klobouku
popis: Olej na plátně, rozměr 55 x 46, nesignováno. Pravděpodobně německý autor.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
11 000 Kč