Číslo položky: 11636
Kostelík v Heiligenblutu
popis: Olej na plátně, rozměr 80 x 70 cm, plátno poškozeno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
01.02.2021 20:28
2 000,00 Kč | 1.2.2021 20:18:27 |