Číslo položky: 11578
Léto v polích
popis: Olej na sololitu, rozměr 40 x 61,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
1 600 Kč
1 600 Kč
1 600 Kč
03.02.2021 20:34
1 600,00 Kč | 3.2.2021 00:43:09 |