Číslo položky: 5699
Chlapci na pastvě
popis: Olej na plátně, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole Jos. Fiala. Odhadní cena 10 000 - 15 000 Kč
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
16 000 Kč
16 000 Kč
15 000,00 Kč |
13 500,00 Kč |
11 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |