Číslo položky: 5713
Rybník Krejcer
popis: Olej na lepence, rozměr 36 x 45 cm, signováno vlevo dole J. Dvořák
Vyvolávací cena:
300 Kč
300 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
1 500,00 Kč |
1 400,00 Kč |