Číslo položky: 11705
Pohled na chrám sv. Mikuláše
popis: Olej na lepence, rozměry: 24,8 x 35,3 cm. Přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové.
Jméno Jany Orlíkové-Brabcové zůstane trvale spojeno hlavně s nepřehlédnutelnými výsledky její odborné práce, kterou má většina odborné i širší veřejnosti spjaty hlavně s uměním a umělci konce 19. a přelomu 19. a 20. století. Z nich soustředěnou a vytrvalou pozornost věnovala především dílu Mikoláše Alše, Luďka Marolda, Alfonse Muchy, Maxe Švabinského, Antonína Slavíčka, Vojtěcha Preissiga a Františka Kupky.
Vyvolávací cena:
180 000 Kč
180 000 Kč
300 000 Kč
300 000 Kč
250 000,00 Kč |
240 000,00 Kč |
220 000,00 Kč |
200 000,00 Kč |