Číslo položky: 5652
Podzimní nálada
popis: Olej na lepence, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole Krejčí
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
3 700 Kč
3 700 Kč