Číslo položky: 5651
Cesta do vsi
popis: Olej na lepence, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole Krejčí
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
2 100 Kč
2 100 Kč