Číslo položky: 11340
Vodník
popis: Akvarel, rozměry : 43,5 x 30 cm, zaskleno, datováno 1931
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
4 600 Kč
4 600 Kč
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |