Zpět na aukce Svoboda Vladimír
Moje sledované obrazy Lovecké zátiší
popis: olej na plátně, rozměry: 81 x 100 cm, nerámováno
o autorovi: Malíř
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 600 Kč