Číslo položky: 11472
Dívka v zahradě
popis: Litografie, rozměr tiskové plochy 26 x 19 cm, signováno v tisku, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
2 700 Kč
2 700 Kč
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |