Číslo položky: 5751
Portrét ženy s náušnicí
popis: Olej na plátně, rozměr 51 x 43 cm, signováno vpravo dole Multrus 20
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
12 000 Kč
12 000 Kč
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |