Číslo položky: 445749
Pohled na Dubrovník
popis: Olej na plátně, rozměr 85 x 120 cm, signováno vpravo dole Písecký. Obraz restaurován, přiložena restaurátorská zpráva s rozborem barev. Součástí aukce je 8 ks. přípravných skic k obrazu.
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
40 000 Kč
124 000 Kč
124 000 Kč
124 000,00 Kč |
104 000,00 Kč |
94 000,00 Kč |
84 000,00 Kč |
70 000,00 Kč |
60 000,00 Kč |
50 000,00 Kč |
48 000,00 Kč |
46 000,00 Kč |
44 000,00 Kč |
42 000,00 Kč |
40 000,00 Kč |