Číslo položky: 11441
Obchodník s kukuřicí - 3x Jiřincová
popis: Kombinovaná technika ( olej, tempera, běloba) na lepence, rozměr 48,5 x 33,5 cm, nově rámováno + 3x litografie L. Jiřincové, listy cca 20 x 12 cm signovány tužkou. Volné listy
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
20 000 Kč
25 000 Kč
25 000 Kč
25 000,00 Kč |
23 000,00 Kč |
21 000,00 Kč |