Číslo položky: 5696
Zimní krajina s chalupou
popis: Olej na plátně, rozměr 52 x 71 cm, signováno vlevo dole Cína Jelínek
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
26 000 Kč
26 000 Kč
25 000,00 Kč |
24 000,00 Kč |
22 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |