Číslo položky: 11282
Léto v horách
popis: Olej na lepence, rozměry : 50 x 61 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
6 500 Kč
6 500 Kč
6 500,00 Kč |
6 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 100,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 600,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 300,00 Kč |