Číslo položky: 5693
Zátiší se zeleninou
popis: Olej na překližce, rozměr 38 x 52 cm, datováno 45, obraz získán z rodiny autora
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
15 000 Kč
15 000 Kč
12.12.2017 18:15