Číslo položky: 11409
Muž se dvěma dětmi
popis: Olej na plátně, rozměr 36 x 30 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
11 000 Kč
11 000 Kč
11 000,00 Kč |
10 500,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |