Číslo položky: 5692
Kostel sv. Mikuláše na Malé Straně
popis: Olej na plátně, rozměr 100 x 81 cm, datováno 51, obraz získán z rodiny autora. Vystaveno na první přehlídce čs. výtvarného umění 1949 - 1951. Odhadní cena 180 000 -220 000 Kč.
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
45 000 Kč
75 000 Kč
75 000 Kč
70 000,00 Kč |
60 000,00 Kč |
50 000,00 Kč |
48 000,00 Kč |
46 000,00 Kč |