Jíra Josef - okruh
Číslo položky: 11248
popis: Olej na plátně, rozměry: 80 x 95 cm, nesignováno, nerámováno
o autorovi: Narodil se 11. 10. 1929 v Turnově a zemřel 15. 6. 2005.
Studoval na odborné šperkařské škole v Turnově v oddělení rytí drahokamů. Studium na AVU v Praze zahájil v přípravce u K. Mináře, po roce studoval u M. Holého (1946 - 1949). V případě nabízeného obrazu se jedná o dílo autora z okruhu J.Jíry
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč

18.11.2020 20:16