Číslo položky: 11248
Rodiče
popis: Olej na plátně, rozměry: 80 x 95 cm, nesignováno, nerámováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
15 000 Kč
15 000 Kč
18.11.2020 20:16