Číslo položky: 11410
Portrét dívky
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 35 x 31 cm, výrazná krakeláž
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 600 Kč
2 600 Kč