Číslo položky: 11402
Rybářská kuča, Dům se stromy
popis: Olej na lepence, rozměry: 50 x 60 cm + Vesnický výjev, lavírovaná kresba , rozměr listu 23 x 28 cm signováno nečitelně datováno 1852 .
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
42 000 Kč
42 000 Kč
42 000,00 Kč |
40 000,00 Kč |
39 000,00 Kč |
37 000,00 Kč |
35 000,00 Kč |
33 000,00 Kč |
31 000,00 Kč |
29 000,00 Kč |
27 000,00 Kč |
25 000,00 Kč |
23 000,00 Kč |
21 000,00 Kč |
19 000,00 Kč |
17 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |