Číslo položky: 10887
Kubistické zátiší
popis: Olej na papíře, rozměr listu 21,5 x 18 cm, první polovina 20. století
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
7 000 Kč
7 000 Kč
7 000 Kč
21.09.2020 19:36