Číslo položky: 11069
Pohled na Tábor
popis: Olej na lepence, rozměry : 24 x 34 cm, mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
3 700 Kč
3 700 Kč
3 700,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |