Číslo položky: 11126
Polibek
popis: Litografie, rozměry listu : 70 x 50 cm, 65/200, certifikát přiložen, rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
3 300 Kč
3 300 Kč
3 100,00 Kč |