Zpět na aukce Nesignováno .
Moje sledované obrazy Zámecký motiv 2
popis: Akvarel, rozměr: 21 x 30 cm, zaskleno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč

15.09.2020 21:26