Číslo položky: 10855
Madona s dítětem
popis: Olej na ledě, rozměr 70 x 59 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena:
1 300 Kč
1 300 Kč
2 200 Kč
2 200 Kč
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |