Číslo položky: 5626
Zasněžený kostel
popis: Olej na lepence, rozměr 42 x 30 cm, signováno vlevo dole Nedbal 1930. Získáno z rodiny autora , profesora Nedbala.
Vyvolávací cena:
700 Kč
700 Kč
700 Kč
700 Kč
10.11.2017 19:45