Číslo položky: 11014
Dostaveníčko v parku
popis: Akvarel, rozměry ve výřezu pasparty : 17 x 12 cm, zlacený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
3 100 Kč
3 100 Kč
3 000,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |